Kjo është Victoria Lopyreva, ambasadorja e Botërorit Russi 2018

0
683

Modelja Victoria Lopyreva u emërua si ambasadore e Botërorit Rusia 2018. Lopyreva më parë kishte marrë pjesë edhe në Kupën e Konfederatave të vitit 2016.

Modelja, 34 vjeCare është gjithashtu edhe prezantuese televizive, gjithashtu e studion muzikën dhe luan shumë mirë me piano.

 

 

Para disa viteve u zgjodh Miss Rusia dhe një nga pasionet më të medha të saja është  futbolli. Për më shumë ajo është fanse e Manchester United.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here