Lojtari i madh i thotë “PO” Barcelonës?

0
388

Në sekretarin teknik të Barcelonës emri i brazilianit Arthur po fitonë teren.

Kampioni dhe lojtari më i mirë i finales së fundit të Copa Libertadores pëlqehet për profilin dhe konceptin kolektiv të lojës.

Me 21 vite, mesfushori i Gremios është një lojtar unik dhe Barcelona është duke e monitoruar që kur të vi momenti i duhur të mund ta blejë.

Mbas ndeshjes në finalen e Copa Libertadores, Arthur u takua me Robert Fernandez në Porto Allegre ku u pa duke u fotografuar me fanellën e Barcelonës

Arthur është adhurues i lojës së Iniestës dhe ai dëshironë vetëm kalimin te Barcelona.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here