Veç Liverpool, Barcelonës po i dalin edhe pengesa të tjera në lidhje me Coutinhon

0
205

Veç Liverpool, Barcelonës po i dalin edhe pengesa të tjera në lidhje me Coutinho

Nënshkrimi i Phillipe Coutinhos për Barcelonën nuk do të jetë aspak i lehtë. Katalanasit janë të vetëdishëm për këtë. Përveç përgjigjeve negative nga Liverpool, Barcelona tani do të duhet të përballet edhe me konkurencën e skuadrave të tjera.

PSG është një nga skuadrat e interesuar gjatë kohë për asin brazilian, por tani në garë hynë edhe United. Mourinho dëshironë ta përforcojë skuadrën dhe po mendonë për yllin e Liverpool.


Si parizienët ashtu edhe djajt e kuq janë gati të shpenzojnë shuma të mëdha parashë duke ja vështirësuar seriozisht punën Barcelonës.

Kështu që, në Camp Nou besojnë në vullnetin e lojtarit i cili dëshironë që të transferohet vetëm në Camp Nou nëse largohet nga Liverpool.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here