TOP SEKRET| Barcelona seriozisht mendonë ta huazojë lojtarin.

0
1053

TOP SEKRET| Barcelona seriozisht mendonë ta huazojë lojtarin.

Barcelona seriozisht po e mendonë mundësinë për ta huazuat Ousmane Dembélé sezonin e ardhshëm.

Në asnjë rast nuk mendohet shitja, edhe pse për francezin kanë ardhur oferta të shumta.

Drejtuesit mendojnë se Dembuz është një i ri me kualitete të mëdha dhe me një të ardhme të ndritur dhe kurrsesi nuk dëshirojnë që ta shesin e aq më shumë që u ble 105 milion plos 40 milion bonuse.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here