Monday, July 16, 2018
Home Lifestyle

Lifestyle

On each category you can set a Category template style, a Top post style (grids) and a module type for article listing. Also each top post style (grids) have 5 different look style. You can mix them to create a beautiful and unique category page.

Pse soda e bukës është një nga gjërat më të mira që mund të...

Pse soda e bukës është një nga gjërat më të mira që mund të përdorni dhe ja çfarë nuk dinit tjetër për të! Pse soda...

 Ushqimet antistres që këshillohet të perdorni!

Stresi është reagimi i trupit ndaj disa faktorëve të tillë si: jeta nën tension në punë apo në shtëpi. Në momentin në të cilen...

Sëmundjet kronike të kanaleve të poshtme të frymëmarrjes – si të reduktohet paraqitja dhe...

Sëmundjet kronike të kanaleve të poshtme të frymëmarrjes janë sëmundje të kanaleve të frymëmarrjes dhe strukturave tjera të mushkrive të bardha duke përfshirë asmtën...

Ilaç natyral kundër kollës. Bronchitit dhe ndezjes së fytit

Kjo përbërje mund ta largojë edhe kollën më të komplikuar, të cilën nuk do të mund ta shëronte edhe mjekësia bashkëkohore. Për përgatitjen e përbërjes...

Fakte impresionuese për hyrjen në formë.

Ekzistojnë shumë faktorë të cilët ndikojnë në kohën që i nevojitet ushtruesit për të pasur trup fitnesi. Ushtruesi duhet të ketë: Gjinia: Mashkullore. Mosha: 17 deri 36 vjet. Gjatësia: 168...

Do ndalohet doneri në Evropë ?

Njëri nga ushqimet më të popullarizuara në botë së shpejti mund të ndalohet në Bashkimin Europian Ushqimi i popullarizuar mund të goditet nga një ligj...

Kate Middleton ka një arsye të fortë për t’u mërzitur me Meghan Markle (FOTO)

Kate Middleton mund të ketë një arsye për t’u mërzitur me kunatën e saj Meghan Markle. Ndoshta Kate duke qenë një natyrë paqësore, mund...

JA CILA ËSHTË ERËZA ÇUDIBËRËSE ME PËRBËRËS SHËRUES

Ndoshta për shumicën e njerëzve shafrani i indisë tingëllon egzotike, por gjërat fillojnë të qartësohen kur shafrani i indisë lidhet me kariton si pjesë...

10 Fotogra të Selena Gomez pa Make Up, shikoni se si duket (FOTO)

Selena Gomez është një yll pop-i dhe aktore. Ajo filloi karrierën e saj aktive me serialin televiziv Disney, Ëizards of Ëaverly dhe ka ngadalë...

Health star ratings Kellogg reveals the cereal

The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian...
- Advertisement -

LATEST NEWS

MUST READ